WOODMEN s.r.o.

Kvalitní péče o Váš les...

Ruční řezba

Koníček, který se stává být v poslední době pro naší společnost velmi zajímavým odvětvím.

Jde naprosto o individuální zakázky a každá je originál! Jsme schopni dle Vaší  předlohy a Vašich požadavků Vám na míru vyřezat, co potřebujete! Vhodné pro exteriéry, ale i  interiéry. Pro představu Vám v naší fotogalerii představujeme naše již hotová díla. U obrazů s potiskem, jsme schopni na dřevěný, masivní podklad dát jakýkoliv Váš obrázek, stačí jen mít kvalitní fotku na CD  – dětí, ze svatby, firemní loga, krajinky, staré obrazy, atd…. Rozměry obrazů jsou variabilní a dle Vašich požadavků až do několika metrů! 

Cena za všechny ručně vyřezávané věci je naprosto individuální a řeší se pro jednotlivé zakázky zvlášť, podle velikosti rozsahu a náročnosti. Před započetím díla každý zákazník dostane konečnou zkalkulovanou cenu za danou zakázku.


Venkovní lavice
Mechanický betlém
Různé

Reliéfy

Obrazy
Dinosaurus
Novinky2016-17
Velryba
Dáme Vám šanci nahlédnout pod pokličku výroby jednoho z našich děl. Jak vzniká taková velryba a kolik práce obnáší "odhalit" v kusu pokrouceného sukovitého dřeva krásnou skulpturu si zkuste představit sami.Exponáty je možné zhlédnout u penzionu - restaurace ,,Stará hospoda“ v Doubicích u obce Krásná Lípa.  Více na www.starahospoda.cz